Miercuri, 2 iunie, la Spitalul orășenesc Făurei a avut loc o ședință a Consiliului de Administrație, prima la care a participat Cătălin Chivu, ca reprezentant la Consiliul Local Făurei.
Acesta a propus ca ședința să se desfășoare transparent ți să fie filmată, dar…