Bloc fără gaze, de peste o săptămână, în vestul Ploieștiului. Explicația firmei: „Nu pot să declanșez o bombă cu ceas”

    12
    0

    Locatarii unui bloc din zona de vest a Ploieștiului reclamă faptul că au rămas fără gaze încă din data de 16 iunie, în urma unor verificări efectuate la instalația comună. Este vorba despre blocul 143, scara A, de pe strada Bahluiului. Oamenii susțin că nu au primit informații…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentMehedinţi: Femeie depistată la volan, deși avea permisul suspendat
    Articolul următorAsistentele medicale de la Spitalul Slatina au îmbrăcat ia. Omagiu pentru eroinele din Primul Război Mondial și Regina Maria/ FOTO