Locatarii unui bloc din zona de vest a Ploieștiului reclamă faptul că au rămas fără gaze încă din data de 16 iunie, în urma unor verificări efectuate la instalația comună. Este vorba despre blocul 143, scara A, de pe strada Bahluiului. Oamenii susțin că nu au primit informații…