Doi bărbați reținuți după scandalul violent dintr-un restaurant din Ploiești

    12
    0

    Doi bărbați din Ploiești, în vârstă de 41 și 52 de ani, au fost reținuți pentru 24 de ore în dosarul care vizează scandalul violent produs în urmă cu aproape două săptămâni într-un restaurant din municipiu.

    Măsura a fost dispusă de polițiști după administrarea probatoriului…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentAdio, amenzi pentru acte uitate acasă! Revoluția digitală care schimbă regulile în trafic
    Articolul următorSorin Grindeanu: „PSD își asumă guvernarea. Va fi un guvern care nu se va teme și care nu va sta cu căciula în mână în fața nimănui. Resping orice pact pe funcții”. Condițiile impuse de PSD