Acasă Stiri Alba Greva de la Fabrica de Arme Cugir a încetat: Muncitorii au reluat...

Greva de la Fabrica de Arme Cugir a încetat: Muncitorii au reluat lucrul

17
0

Greva de la Fabrica de Arme Cugir a încetat: Muncitorii au reluat lucrul

Greva de la Fabrica de Arme Cugir a încetat, muncitorii reluând lucrul în cursul zilei de miercuri, 24 iunie 2026, a confirmat pentru ziarulunirea.ro administratorul special al Fabricii de Arme Cugir, Marius Rof.

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentComunicat PSD Alba | Apel către președintele CJ Alba, Ion Dumitrel: Salvarea transportului înseamnă prevenirea depopulării comunităților rurale
Articolul următorVIDEO | Primăria Alba Iulia a început ridicarea automatelor de bilete din stațiile de autobuz. STP acuză lipsa unui cadru legal pentru preluarea noilor echipamente