Două camioane au intrat în coliziune frontală pe DN 2A, pe teritoriul județului Ialomița. După impact, autovehiculele au luat foc. Cei doi conducători auto, un ucrainean de 43 de ani și un bărbat de 32 de ani, din Tulcea, au suferit mai multe leziuni, fiind transportați la spitalul din…
Acasă Stiri Dambovita Tamponare violentă între două autocamioane, în Ialomița. Șoferii au ajuns la spital