Acasă Stiri Dambovita Tamponare violentă între două autocamioane, în Ialomița. Șoferii au ajuns la spital

Tamponare violentă între două autocamioane, în Ialomița. Șoferii au ajuns la spital

9
0

Două camioane au intrat în coliziune frontală pe DN 2A, pe teritoriul județului Ialomița. După impact, autovehiculele au luat foc. Cei doi conducători auto, un ucrainean de 43 de ani și un bărbat de 32 de ani, din Tulcea, au suferit mai multe leziuni, fiind transportați la spitalul din…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentCodul portocaliu a provocat inundații la Borcea. Apa din canalul de irigații a ajuns în gospodării din Gâldău și Borcea
Articolul următorPompierii doljeni au intervenit și astăzi la case și curți inundate de ploaia torențială de marți