CM 2026: Bosnia a învins Qatar şi a terminat grupa B pe locul 3

    18
    0

    Reprezentativa Bosniei-Herţegovina a învins, miercuri seară, la Seattle, scor 3-1, naţionala Qatarului, în ultima etapă a grupei B a Cupei Mondiale.

    Învingătorii au marcat prin Mahmic ’80, Abunada ’34 (autogol) şi Alajbegovic ’29. Pentru Qatar a înscris Al-Haydos ’42.

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentRomânia zguduită de un nou cutremur! S-a simțit!
    Articolul următorSenatorul de Călărași Cristian Rusu: „România funcționează și fără ordonanțe de urgență”