Primarul orașului Găești, Alexandru Iorga, transparent, consecvent și devotat comunității și-a prezentat public bilanțul primelor șase luni de mandat. A precizat edilul că au fost luni de munca intensă, de provocări, cu multe probleme, cu proiecte care au fost repornite sau…
Acasă Stiri Dambovita Școala „Paul Bănică” din Târgoviște intră în reabilitare și modernizare. VIDEO –...