Acasă Stiri Dambovita Școala „Paul Bănică” din Târgoviște intră în reabilitare și modernizare. VIDEO –...

Școala „Paul Bănică” din Târgoviște intră în reabilitare și modernizare. VIDEO – incomod-media.ro

8
0

Primarul orașului Găești, Alexandru Iorga, transparent, consecvent și devotat comunității și-a prezentat public bilanțul primelor șase luni de mandat. A precizat edilul că au fost luni de munca intensă, de provocări, cu multe probleme, cu proiecte care au fost repornite sau…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentTradiție, lavandă și port popular la Borcea. Comunitatea a sărbătorit Ziua Iei într-un cadru spectaculos
Articolul următorOMS îi îndeamnă pe liderii mondiali să investească în sisteme medicale adaptate schimbărilor climatice