Polițistii din cadrul Secției de Poliție Rurală Cujmir au depistat, în trafic, joi, la ora 18.54, un bărbat de 71 de ani, din Obârșia de Câmp, în timp ce se deplasa cu o bicicletă, pe DJ 562, în localitatea de domiciliu, după ce ar fi consumat băuturi alcoolice.
Bărbatul a fost…