Acasă Stiri Dambovita Primăria Răzvad a inaugurat un centru de recuperare pentru persoanele vârstnice, primul...

Primăria Răzvad a inaugurat un centru de recuperare pentru persoanele vârstnice, primul în mediul rural din județul Dâmbovița. VIDEO – incomod-media.ro

16
0

Astăzi – 26 iunie 2026, s-au împlinit 10 ani de la momentul când primarul Emanuel Spătaru a depus jurământul de credință în calitate de edil al comunei Răzvad. Și cum s-ar fi putut marca mai potrivit un astfel de moment, dacă nu prin finalizarea unei noi investiții în folosul…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentDin Germania, direct în talciocurile din România. Două statui de patrimoniu, recuperate de polițiști
Articolul următorBilanțul oficial al celor două cutremure din Venezuela a ajuns la 589 de morți și 2.980 de răniți