Vicepreşedintele PSD Diana Tuşa susţine că PNL şi USR „îşi bat joc de România”, iar după ce „au urlat o lună de zile să vină PSD-ul să-şi asume”, votând în acelaşi timp rezoluţii după rezoluţii că nu mai fac niciodată Guvern cu PSD, acum „schimbă…
Vicepreşedintele PSD Diana Tuşa susţine că PNL şi USR „îşi bat joc de România”, iar după ce „au urlat o lună de zile să vină PSD-ul să-şi asume”, votând în acelaşi timp rezoluţii după rezoluţii că nu mai fac niciodată Guvern cu PSD, acum „schimbă…