Tânăr de 19 ani, reținut 24 de ore după ce a furat mașina mamei pentru o plimbare și a fugit de poliție

    15
    0

    Un tânăr de 19 ani din Ploiești a fost reținut pentru 24 de ore după ce a luat mașina mamei fără știrea ei. Bărbatul e la a doua abatere de acest fel și nu a oprit la semnalul polițiștilor. Pentru a scăpa de verificări, a abandonat autoturismul și a intrat în propria casă….

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentMinoră de 16 ani din Orșova, căutată de poliție după ce a plecat de acasă
    Articolul următorMedicul Renică Diaconescu, desemnat „Personalitatea Anului” de Consiliul Local Slatina