Un bărbat în vârstă de 64 de ani, din Pitești, a fost sancționat cu o amendă de 20.000 de lei, după ce polițiștii l-au depistat având asupra sa sute de pachete de țigări fără timbru fiscal românesc.
Potrivit informațiilor…
Un bărbat în vârstă de 64 de ani, din Pitești, a fost sancționat cu o amendă de 20.000 de lei, după ce polițiștii l-au depistat având asupra sa sute de pachete de țigări fără timbru fiscal românesc.
Potrivit informațiilor…