Captură neașteptată la Pitești!

    1
    0

    Un bărbat în vârstă de 64 de ani, din Pitești, a fost sancționat cu o amendă de 20.000 de lei, după ce polițiștii l-au depistat având asupra sa sute de pachete de țigări fără timbru fiscal românesc.

    Potrivit informațiilor…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentDupă aproape trei ani de așteptare, Florin a primit rinichiul salvator: „Nu vă pierdeți speranța! Se poate!”