Acasă Stiri Giurgiu Primăria Oinacu continuă campaniile gratuite de sterilizare a animalelor.

Primăria Oinacu continuă campaniile gratuite de sterilizare a animalelor.

15
0

 

Primăria comunei Oinacu organizează, în perioada 11-12 iulie, o nouă campanie gratuită de sterilizare a câinilor și pisicilor de rasă comună, continuând astfel seria acțiunilor dedicate reducerii abandonului și înmulțirii necontrolate a animalelor fără stăpân. Primarul…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedent„Vom fi mai puternici decât în sezonul trecut!“
Articolul următor27 iunie 2026 | Polițiștii rutieri din Alba acționează cu sistemul e-SIGUR pe drumurile din județ: Sunt vizate zonele cu risc rutier