Trei ucraineni au fost recuperați de pe munte, în Maramureș. Unul dintre ei era pe drum de 7 zile

    12
    0

    Trei cetăţeni ucraineni care au trecut graniţa în România prin Munţii Maramureşului şi au cerut ajutorul autorităţilor române au fost recuperaţi din munte. Unul dintre ei a fost găsit epuizat, fiind pe drum de şapte zile, iar ceilalţi doi erau blocaţi într-o zonă cu…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentAlertă ANM de caniculă. Temperaturile vor atinge 41 de grade – ProBraila
    Articolul următorȘofer din Mureș cu permisul suspendat, identificat de oamenii legii la Lupșa. Polițiștii i-au deschis dosar penal