SGU Ploiești a ridicat 6 autoturisme abandonate de pe domeniul public în această săptămână, ajungând la un total de 22 de vehicule eliminate din spațiile publice ale orașului în cursul lunii iunie. Acțiunile se desfășoară în baza unui regulament local adoptat în 2025, care…