22 de mașini abandonate, ridicate din Ploiești în iunie 2026: cum funcționează procedura și ce riscă proprietarii

    4
    0

    SGU Ploiești a ridicat 6 autoturisme abandonate de pe domeniul public în această săptămână, ajungând la un total de 22 de vehicule eliminate din spațiile publice ale orașului în cursul lunii iunie. Acțiunile se desfășoară în baza unui regulament local adoptat în 2025, care…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentDavid Popovici a cucerit Roma! Triumf impresionant la 200 m
    Articolul următorPitești. Panică, pompieri și forțe multiple, lângă Rolast