Firmă din Bucov, amendată cu 50.000 de lei de Garda de Mediu Prahova pentru depozitare ilegală de deșeuri

    13
    0

    O societate comercială din  Bucov a fost sancționată de comisarii de mediu cu o amendă de 50.000 de lei, în urma unor nereguli constatate în timpul unui control.

    Potrivit datelor transmise de Garda de Mediu Prahova, operatorul economic desfășoară activități de recuperare a…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentFirmele ar putea avea voie să păstreze până la 200.000 de lei în casierie
    Articolul următorDavid Popovici, din nou senzațional! A luat aurul la 100 de metri liber în Italia și a anunțat obiectivul său principal. ”O văd ca pe un când, nu ca pe un dacă”