Medicul de la Spitalul Slatina acuzat de luare de mită, pus în libertate după ce și-a recunoscut fapta

    165
    0

    Medicul George Andrei Oprea de la Spitalul Județean de Urgență Slatina, prins în timp ce lua mită și arestat la domiciliu, a fost pus în libertate de Tribunalul Olt după ce a încheiat cu procurorul de caz un acord de recunoaștere a faptei.



    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentVIDEO | Percheziții în Ocna Mureș: Un vârstnic de 68 de ani, bănuit că ar fi făcut contrabandă cu țigări, reținut de polițiști
    Articolul următorVremea Calugareni, Vaslui. Vremea Azi. 3, 5, 7 zile