Medicii stomatologi implicați în campania „Dințișorii Veseli” au vizitat la începutul lunii iunie grădinițele din Brăila, Buzău, Tulcea, Galați și Constanța, aducând un plus în educația pentru sănătatea orală. În ediția curentă, organizată de dm drogerie markt…
Acasă Stiri Braila Ediția din iunie a Dințișorilor Veseli. Copiii de la Grădinița Colegiului Național...