Acasă Stiri Dambovita Urșii trebuie să fie în siguranță în pădure! Turiștii vor fi sancționați...

Urșii trebuie să fie în siguranță în pădure! Turiștii vor fi sancționați drastic – incomod-media.ro

184
0

De apreciat atitudinea prefectului județului Argeș, Ioana Făcăleață, care a cerut, astăzi – 7 iulie 2025, tuturor instituțiilor abilitate ale statului să-i sancționeze drastic pe turiștii care se opresc să hrănescă urșii sau pentru a se fotografia cu ei. Atrage…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentRoxana Pațurcă: Proba scrisă a examenului de definitivare în învățământ are loc marți, 8 iulie
Articolul următorTentativă de OMOR la Blaj, surpinsă de camerele de supraveghere: Adolescent de 19 ani, arestat după ce atacat cu un briceag un tânăr care îi aducea droguri