De apreciat atitudinea prefectului județului Argeș, Ioana Făcăleață, care a cerut, astăzi – 7 iulie 2025, tuturor instituțiilor abilitate ale statului să-i sancționeze drastic pe turiștii care se opresc să hrănescă urșii sau pentru a se fotografia cu ei. Atrage…