Județele Olt, Dolj și Teleorman, sub Cod galben de caniculă și disconfort termic ridicat

    59
    0

    Oltul se va afla, azi și mâine, alături de județele Dolj și Teleorman, sub o atenționare Cod galben de caniculă și disconfort termic ridicat.

    Atenționarea este valabilă de la ora 12.00 și va dura până mâine la ora 10.00.

    „Duminică,…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentPetrolul Ploiești a pierdut meciul cu FCSB. Scor 0-1
    Articolul următorSfârșit tragic pentru un tânăr de 24 de ani de lângă