Petrolul Ploiești a pierdut meciul cu FCSB. Scor 0-1

    168
    0

    Petrolul Ploiești a pierdut primul meci pe teren propriu în fața FCSB. Primul meci din Superliga României, al Petrolului Ploiești pe teren propriu, a avut loc sâmbătă, 19 iulie 2025, pe Arena Ilie Oană din Ploiești. În acest prim meci a întâlnit-o pe FCSB, actuala deținătoare a…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentPrefectul județului Giurgiu, în teren după furtuna devastatoare: evaluarea pagubelor și mobilizarea autorităților
    Articolul următorJudețele Olt, Dolj și Teleorman, sub Cod galben de caniculă și disconfort termic ridicat