Sâmbătă seara, după ora 20, ploieștenii s-au putut relaxa pe Bulevardul Independenței, în atmosfera muzicii anilor 80-90. Un eveniment reușit, pe care cei prezenți în număr impresionant l-au savurat la maxim.
Ceea ce s-a auzit seara trecută pe Bulevardul Independenței din Ploiești…