O femeie din Slatina a fost sancționată de polițiști după ce a abandonat pe stradă mai multe pisici.
Polițiștii din cadrul Biroului pentru Protecția Animalelor s-au sesizat din oficiu, joi, ca urmare a apariției în mediul online a unei…
O femeie din Slatina a fost sancționată de polițiști după ce a abandonat pe stradă mai multe pisici.
Polițiștii din cadrul Biroului pentru Protecția Animalelor s-au sesizat din oficiu, joi, ca urmare a apariției în mediul online a unei…