O femeie din Slatina, sancționată de polițiști după ce a abandonat pe stradă mai multe pisici

    116
    0

    O femeie din Slatina a fost sancționată de polițiști după ce a abandonat pe stradă mai multe pisici.

    Polițiștii din cadrul Biroului pentru Protecția Animalelor s-au sesizat din oficiu, joi, ca urmare a apariției în mediul online a unei…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentSora ploieștencei infectată la Floreasca: „De ce ne-au mutilat?”
    Articolul următorVremea Doseni, Gorj. Vremea Azi. 3, 5, 7 zile