Sora ploieștencei infectată la Floreasca: „De ce ne-au mutilat?”

    136
    0

    Alina Alexandru, sora ploieștencei Lavinia Vlad, femeia care a suferit arsuri pe 70% din corp încercând să își salveze băiețeii dintr-un incendiu, lansează noi acuzații grave la adresa Centrului de Arși de la Spitalul Floreasca. „Exista un acord de parteneriat cu o bancă de piele…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentPacienții cu afecțiuni cronice nu mai au nevoie de bilet de trimitere pentru consultul la medicul specialist
    Articolul următorO femeie din Slatina, sancționată de polițiști după ce a abandonat pe stradă mai multe pisici