Doi polițiști și un jandarm au salvat o tânără din Ploiești care a vrut să se sinucidă

    202
    0

    Incident cu final fericit, astăzi, la Ploiești. Doi polițiști și un jandarm au salvat viața unei tinere care a vrut să se sinucidă.Apel la 112

    Potrivit unui comunicat comun al IPJ Prahova și Gruparea de Jandarmi Mobilă “Matei Basarab”, sâmbătă, 13 septembrie, în jurul orei…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentPrimarul comunei Oinacu a discutat la Guvern despre proiectele de dezvoltare locală
    Articolul următorSeniorii pierd 600 de lei la pensie! Inflaţia a ajuns deja la 10%, pensiile mai cresc, eventual, în 2027