Acasă Stiri Alba Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete: Spitalul din Alba Iulia, un proiect de 55...

Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete: Spitalul din Alba Iulia, un proiect de 55 milioane de euro, va fi finalizat anul viitor

81
0

Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete: Spitalul din Alba Iulia, noul corp de clădire al Spitalului Județean de Urgență Alba Iulia va fi finalizat anul viitor

Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a declarat azi că…

CITESTE MAI MULT

Articolul precedentO ambulanţă în misiune s-a răsturnat după impactul cu o maşină
Articolul următorDeputat PSD Marian MINA: „Respect pentru mame. Respect pentru eroi. Respect pentru cei care și-au sacrificat viața pentru România.”