Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete: Spitalul din Alba Iulia, noul corp de clădire al Spitalului Județean de Urgență Alba Iulia va fi finalizat anul viitor
Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a declarat azi că…
Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete: Spitalul din Alba Iulia, noul corp de clădire al Spitalului Județean de Urgență Alba Iulia va fi finalizat anul viitor
Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a declarat azi că…