Tragedie. O fetiță e doar 6 ani a murit la spital!
O fetiță de doar șase ani care a ajuns în moarte cerebrală după o operație de apendicită efectuată într-un spital din Constanța, a murit ieri, după mai bine de o lună de luptă pentru viață într-o unitate medicală…