Tragedie. O fetiță e doar 6 ani a murit la spital!

    63
    0

    Tragedie. O fetiță e doar 6 ani a murit la spital!

    O fetiță de doar șase ani care a ajuns în moarte cerebrală după o operație de apendicită efectuată într-un spital din Constanța, a murit ieri, după mai bine de o lună de luptă pentru viață într-o unitate medicală…

    CITESTE MAI MULT

    Articolul precedentCod Rutier 2026. Când devine alcoolul la volan infracţiune. De la ce valoare rişti închisoarea
    Articolul următorCum arată raportul între plătitori și beneficiari la Sănătate. Alexandru Rogobete: „Ne-am dus suficient de sus”